Dorost: “A” tým dorostu po třech kolech bez ztráty první

22. 8. 2021 Světlá nad Sázavou 1:11 (0:6) HFK Třebíč/Náměšť n. O.
6x Chadim, 2x Dvořák, Šeda, Beneš (p), Sýkora
Beneš – Nováček F., Černý, Štolfa M., Podhrázský (80’ Laga) – Dvořák (70’ Spilka), Tomek (60’ Bulíček), Jabůrek (70’ Horký), Nováček V. – Šeda (60’ Sýkora), Chadim ©, lavička: Štolfa A.

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Ráz utkání určily dvě rychlé branky v prvních pěti minutách. Ve 30. minutě to bylo 0:6, do poločasu další branka nepadla. O půli jsme si jasně řekli, že nesmíme polevit, a to kluci splnili. Přidali jsme dalších 5 branek a soupeř pouze minutu před koncem vstřelil gól z penalty na 1:11. Dvěma skvělými zákroky nás podržel gólman Beneš, ale na konci chybným výběhem a zaviněnou penaltou přišel o nulu. 6 góly se blýskl Chadim, ale dobře a koncentrovaně hrál celý tým. V průběhu druhé půle naskočilo všech 5 náhradníků do pole.“

29. 8. 2021 HFK Třebíč/Náměšť n. O. 3:2 (0:0) Bystřice nad Pernštejnem
2x Chadim, Podhrázský
Štolfa A. – Nováček F., Černý, Štolfa M., Bulíček (85’ Dlapka) – Jabůrek – Dvořák (77’ Procházka), Tomek, Podhrázský (75’ Sýkora), Nováček V. – Chadim ©

„V druhém utkání nás čekal o poznání těžší soupeř. V bezbrankové první půli zůstaly některé šance domácích nevyužity, byl to bojovný výkon s nasazením, ale chyběla lehkost. Hosté mohli vstřelit gól poté, co brankáři Štolfovi po nepřesvědčivém zákroku pomohlo břevno, a také po špatné malé domů, která projela těsně vedle tyče. Gólovou druhou půli načal Chadim po doražené střele, následně zvýšil Podhrázský z úniku. Posledních 10 minut bylo divokých (83. 2:1, 85. 3:1, 88. 3:2). Na srovnání už se hosté nezmohli, a tak zůstaly body zaslouženě doma. Musím pochválit hosty i domácí za velké nasazení a bojovnost, oba týmy nechaly na hřišti maximum. Domácí si přece jen vypracovali více gólových příležitostí, ale trochu se trápili v předfinální a finální fázi.“

5. 9. 2021 Slavoj Polná 0:9 (0:3) HFK Třebíč/Náměšť n. O.