Starší žáci / mladší žáci

St. žáci:

HFK Třebíč/Náměšť n. O. vs Velké Meziříčí 1:14 (0:3)
Branka HFK: 76. Ošmera Martin
Hodnocení utkání: V prvním utkání nás čekal těžký soupeř z Velkého Meziříčí. Celé utkání jsme tahali za kratší konec, přes to jsme si v prvním poločase vytvořili několik dobrých šancí které jsme bohužel neproměnili. V druhém poločase se naše hra zcela rozpadla a konečný výsledek 1:14 mluví za vše.

Okříšky/Stařeč – HFK Třebíč/Náměšť n. O. 2:3 (0:3)
Branky HFK: 13. Horký Ondřej, 17. Šelle Michal, 32. Šelle Michal

Do druhého utkání jsme lépe vstoupili a v prvním poločase jsme si vytvořili územní převahu a vstřelili 3 branky. V druhém poločase se hra vyrovnala a po našich neproměněných šancích a šťastné brance soupeře v 60. minutě se hra otočila a mi tahali po zbytek utkání za kratší konec. Utkání jsme se štěstím dovedli do vítězného konce. Náš výkon však zůstal daleko za očekáváním a máme na čem pracovat.

Ml žáci:

Okříšky/Stařeč – HFK Třebíč/Náměšť n. O. 2:1 (0:0)
Branka HFK: 41. Krotká Monika

V bojovném utkání jsme podali do defenzívy slušný výkon. V útoku jsme se trápili především pro malou podporu a vytvořili si minimum šancí. Soupeř byl přece jen o gól lepší a zaslouženě vyhrál.