Horácký fotbalový klub Třebíč

Pro rodiče

Nejčastěji kladené otázky

Můžu své dítě přihlásit k vám do klubu?

Ano, každý kdo má zájem aktivně a zdravě trávit svůj čas, a k tomu rozvíjet nejen své pohybové aktivity, může se přidat do našeho fotbalového klubu.

Co je to Sportovně vzdělávací centrum?

Sportovně vzdělávací centrum jsou aktivity pro děti všech věkových kategorií. Hlavním cílem je společnými silami posilovat vztah dítěte ke sportu, disciplíně, respektu i vzdělání. Více si můžete přečíst zde: Co je to sportovně vzdělávací centrum?

Jakým způsobem jsou vedeny tréninky?

Každý trénink trvá zhruba hodinu. Dle období roku – na jaře a na podzim – jsou děti na hřišti, kde se seznamují s míčem a s různými atletickými prvky. Zimní příprava se odehrává v tělocvičně a je vedena obdobným způsobem. Tréninky vedou zkušení trenéři a naším největším záměrem je, aby děti sport hlavně bavil.

Jak probíhá sezóna?

Sezóna se skládá z podzimní a jarní části. Součástí jsou tréninkové jednotky, které probíhají ve stanovených termínech (3x týdně). V každém týdnu jsou mistrovská utkání. V zimní přípravě jsme organizátory řady turnajů nebo svá mužstva na turnaje přihlašujeme. Časové rozmezí dané sezóny je od srpna do června následujícího roku.

Platí se v klubu nějaké členství? Kolik to stojí?

Ano, platí. Výše členského příspěvku je odstupňována dle věkových kategorií, příspěvky se standardně vybírají dvakrát ročně, ale lze domluvit i měsíční platby.

Jsou spojeny s členstvím v klubu nějaké výhody?

Ano možnost vzdělávání v centru, účast na  členských akcích – např. pálení čarodějnic, příměstský tábor, vánoční besídka, zakončení sezóny a další. 

Co si má moje dítě vzít na sebe na první trénink?

Na první tréninky si vystačí pouze se sportovním oblečením a obuví, důležité je zajistit dítěti pitný režim.

Musím se jako rodič účastnit aktivit klubu?

Nemusíte, ale sami se přesvědčíte o tom, že se budete chtít stát součásti jedné velké fotbalové rodiny. Tím pádem máte možnost prožít se svými dětmi příjemné chvíle a získat spoustu zážitků.

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku?

Napište nám email, zavolejte nebo nás kontaktujte třeba na Facebooku.