Horácký fotbalový klub Třebíč

Muži

Krajský přebor Vysočina

soupiska

  • Brankáři
  • Obránci
  • Záložníci
  • Útočníci
  • Realizační tým
Jméno Narozen
Patrik Duba 25.03.1999
David Tesař 29.02.1996
Jméno Narozen
Tomáš Hrbáček 25.03.1999
Jaroslav Brabenec 13.02.1987
Radek Houser 02.07.1996
Lukáš Karásek 01.12.1996
Michal Sáček 28.01.1998
Jan Uličný 16.01.1998
Adam Suchna 29.12.1999
David Kovář 06.01.1996
JménoNarozen
Radim Bence20.09.1999
Petr Florián20.07.1991
Milan Kostelecký08.09.1992
Tomáš Staněk07.11.1995
Vladimír Maleta19.06.2000
Samuel Dušovský09.12.2001
Petr Ošmera28.09.1995
Michal Votoupal02.01.1995
Jméno Narozen
Tomáš Válek 19.01.1993
Radek Durda 25.04.1987

TRENÉR:
Radek Durda

VEDOUCÍ MUŽSTVA:
Milan Bulička

Nadcházející Zápasy

TIP: Kliknutím na družstvo se zobrazí místo utkání

Srpen 2021

Neděle 8. 8.

16:30
Přibyslav : HFK Třebíč
Přibyslav

Sobota 14. 8.

16:30
HFK Třebíč : Sapeli Polná
Janáčkovo str.

Neděle 22. 8.

16:30
Nová Ves : HFK Třebíč
Nová Ves

Sobota 28. 8.

16:30
HFK Třebíč : Vrchovina B
Janáčkovo str.

Září 2021

Sobota 4. 9.

16:00
Chotěboř : HFK Třebíč
Chotěboř

Sobota 11. 9.

16:00
HFK Třebíč : Ledeč n. Sáz.
Janáčkovo str.

Sobota 18. 9.

15:30
Speřice : HFK Třebíč
Speřice

Sobota 25. 9.

15:30
HFK Třebíč : Bedřichov
Janáčkovo str.

Říjen 2021

Sobota 2. 10.

15:00
HFK Třebíč : Velké Meziříčí B
Janáčkovo str.

Sobota 9. 10.

15:00
Žirovnice : HFK Třebíč
Žirovnice

Sobota 16. 10.

14:30
HFK Třebíč : Pelhřimov
Janáčkovo str.

Sobota 23. 10.

14:30
Okříšky : HFK Třebíč
Okříšky

Sobota 30. 10.

14:30
HFK Třebíč : Náměšť n.O.-Vícenice
Janáčkovo str.

Listopad 2021

Sobota 6. 11.

14:00
Náměšť n.O.-Vícenice : HFK Třebíč
Náměšť n. Osl.

Tabulka

2021-2022

Tým Z V R P Skóre B PK
1 FC Chotěboř 0 0 0 0 0:0 0 0
2 FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice 0 0 0 0 0:0 0 0
3 FC Slavoj Žirovnice 0 0 0 0 0:0 0 0
4 FC Velké Meziříčí B 0 0 0 0 0:0 0 0
5 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0 0 0 0 0:0 0 0
6 FK Pelhřimov 0 0 0 0 0:0 0 0
7 HFK Třebíč 0 0 0 0 0:0 0 0
8 SFK Nové Město na Moravě B 0 0 0 0 0:0 0 0
9 SK Huhtamaki Okříšky 0 0 0 0 0:0 0 0
10 SK Přibyslav 0 0 0 0 0:0 0 0
11 TJ Dálnice Speřice 0 0 0 0 0:0 0 0
12 TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě 0 0 0 0 0:0 0 0
13 TJ Sapeli Polná 0 0 0 0 0:0 0 0
14 TJ Sokol Bedřichov 0 0 0 0 0:0 0 0

Zpět na soutěž

Výsledky převzaty z: https://fotbalunas.cz/tabulky/soutez/262/

Tréninky:
ÚT 17.30 – 19.00 – HFK Třebíč
ČT 17.30 – 19.00 – HFK Třebíč
PÁ 17.00 – 18.30 – HFK Třebíč

Tréninky všech mužstev najdete zde.

Rolovat nahoru