Horácký fotbalový klub Třebíč

Muži: Těsná prohra v Přibyslavi

Třebíč vstoupila do utkání lépe a už v 3. minutě se na dvakrát prosadil Hošek 0:1. Domácí odpověděli v 11. minutě, když Sibera využil špatného odkopu obrany a z velkého vápna trefil přesně do šibenice Dubovi branky 1:1. Hosté poslal opět do vedení Válek, který proměnil krásnou  přihrávku za obranu od Hoška a střelou podél brankáře rozvlnil síť 1:2. Divoký první poločas uzavřel Vopršal, když bezpečně proměnil pokutový kop. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:2.

Ani v druhé půli se na branku nečekalo dlouho. V 57. minutě se po rohu prosadil hlavou Vostál a domácí vedli 3:2. Třebíč poté Přibyslav tlačila ale šanci si nevytvořila. V závěru po chybě hostující obrany postupoval sám na Dubu Bačkovský a nekompromisně střelou k tyči zvýšil na 4:2. V poslední minutě ještě výsledek kosmeticky upravil Durda, který nečekanou střelou z dálky překvapil domácího brankáře 4:3.