Horácký fotbalový klub Třebíč

Muži: HFK nadělila Polné “bůra”

V utkání hraném za úmorného vedra se jako první osmělili domácí, když v 6. minutě střelou z dálky Florián vystrašil nestárnoucího brankáře hostí Koubka ale střela skončila těsně vedle. Skóre otevřel v 17. minutě hostující Šimek  který využil přihrávky Dvořáčka a střelou z 20 metrů trefil krásně k tyči. Vyrovnání se domácí dočkali v 28.minutě, Válek využil zaváhání hostujícího stopera a centrem na zadní tyč našel zcela volného Maletu 1:1. Ke konci poločasu se ve velké šanci objevil hostující Szabó ale Duba změnu skóre nepřipustil.

Hned po změně stran mohli hosté jít do vedení. Mužík krásným centrem našel Dvořáčka ten hlavou přinutil Dubu vytáhnout zákrok zápasu. V 53. minutě měl ještě tutovku na noze hostující Přibyl ale branku nevstřelil. Po téhle divoké pasáži začali domácí Polnou přehrávat a odměnou byla vedoucí branka. Maleta obral obránce o míč a přihrávkou našel před brankou osamoceného Válka, který střelou k tyči poslal HFK do vedení 2:1. V 74.minutě Válek vybojoval v rohu hřiště míč a centrem našel ve velkém vápně Durdu, který střelou z první překonal Koubka po třetí. Po té už hosté neměli sil s utkáním něco udělat a domácí toho ještě využili. Nejprve Sáček po přihrávce Floriána postupoval sám z boku na Koubka a střelou na přední tyč zvýšil na 4:1. Tečku za utkáním udělal Durda. V poslední minutě z přímého kopu nachytal jinak skvělého Koubka v hostující brance a střelou na jeho stranu upravil pro hosty na trochu krutých 5:1.