ŽK: 2 – 2 (75’ Meczl, 77’ Chadim)
Rozhodčí: Chromý Karel
Diváci: 30

Komentář trenéra Válka k utkání:
„V posledním podzimním zápase nás čekalo derby proti Okříškám/Starči. Soupeř ze středu tabulky dojel plný elánu, nasazení a poctivosti, prostě se chtěl poprat o body. Hosté poctivě a dobře bránili, když jsme šli do útoku, vždy měli minimálně dvojnásobnou převahu. Byla to i naše chyba, že jsme útok nedostatečně doplňovali. Dopředu byly Okříšky nepříjemné a po vápno vcelku kvalitní. Z první půle lze zmínit dvě slibné šance Chadima, břevno po střele Podhrázského a špatnou malou domů, kterou zahasil Beneš. Poločas 0:0. Do druhé půle jsme chtěli více kombinovat po zemi, ale úplně se nám to nedařilo, hra byla podobná jako v prvním poločase. Zápas moc krásy nepobral, jednalo se o bojovný zápas plný nepřesností a nákopů. O výsledku tedy rozhodla jediná gólová akce, kdy Chadim našel v malém vápně Mauleho, který protlačil míč do sítě. Zrodila se tedy nepěkná, vydřená a nesmírně cenná výhra 1:0. Po podzimu přezimujeme v krajském přeboru na 1. místě s bilancí 10 výher a 1 prohra, skóre 62:10.“