Dorost: Vysoká výhra nad třetí Vrchovinou

23. 10. 2021 HFK Třebíč/Náměšť n. O. 8:0 (1:0) Vrchovina

Nováček F. – Černý – Štolfa M. – Podhrázský
  Dvořák – Tomek – Jabůrek – Nováček V.
                Nguyen – Chadim ©

Střídání:
64’ Dvořák ↓ Stojaník ↑
72’ Černý ↓ Dlapka ↑
72’ Nguyen ↓ Bulíček ↑

ŽK: 1 – 1 (17’ Černý)
Rozhodčí: Maar Michal
Diváci: 45

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Čekal nás zápas proti 3. celku tabulky, který by se na nás v případě výhry dotáhl. Do vedení nás dostal v 9. minutě Tomek po rohu V. Nováčka – 1:0. Do konce poločasu již gól nepadl, domácí měli minimálně 5 jasných gólových příležitostí, hosté snad žádnou. O poločase jsme neměli k hráčům žádné velké výhrady, hra byla dobrá, šance přicházely, jen zbývalo zlepšit koncovku. Druhý poločas jsme tedy chtěli odehrát stejně s tím, že další šance už proměníme. Již v 52. minutě přišlo mírné uklidnění, kdy se po faulu na Dvořáka z penalty prosadil opět Tomek – 2:0. Poté přicházely další šance a také góly, postupně se prosadili Dvořák, Tomek zkompletoval hattrick, Chadim proměnil dvě šance, prosadil se i střídající Stojaník a na konečných 8:0 uzavřel přízemní střelou k tyči Podhrázský. Výsledek odpovídá hře, domácí mohli dát dvojciferný počet gólů. Hosté v prvním poločase byli i místy nebezpeční a nebyli ve hře špatní, ale hlavní chyba byla v předfinální fázi, kdy si nevypracovali snad ani jednu velkou šanci za celý zápas. Klukům děkuji za skvělý přístup i výkon. Příště nás čeká poslední podzimní zápas, kdy v neděli v 10:00 na HFK (Janáčkovo stromořadí) uvítáme v okresním derby Okříšky/Stařeč.“