3. 10. 2021 Nedvědice 0:4 (0:3) HFK Třebíč/Náměšť n. O.

Jabůrek
     Dvořák – Tomek © – Maule – Nováček V.
                            Sýkora

Střídání:
46’ Sýkora ↓ Nguyen ↑
65’ Štolfa M. ↓ Meczl ↑
76’ Podhrázský ↓ Stojaník ↑

Lavička: Štolfa A.

ŽK: 2 – 2 (38’ Podhrázský, 72’ Nováček F.)
Rozhodčí: Beneš Jiří
Diváci: 54

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Zajížděli jsme do Nedvědice, kde nás čekal náročný zápas. Domácí prohráli pouze se silnou Chotěboří. Pohled na hrbolatý, křivý a vysoký trávník také nasvědčoval tomu, že to bude těžký zápas. Naštěstí se nám podařilo proměnit hned první šanci, když nástřel před bránu od Franty Nováčka usměrnil do sítě nový kapitán Kuba Tomek (při absenci Chadima), 3. minuta – 0:1. Do poločasu přidal ještě 2 góly Sýkora, po dobré práci křídel Vojty Nováčka a Dvořáka. Do kabin se šlo za stavu 0:3. Za nás ještě neproměnili velké šance Sýkora, Maule a Dvořák. Nedvědice ovšem měla také spoustu šancí, které pramenili hlavně z našich lehkovážných individuálních chyb vzadu. Domácí hráči pak dávali skvělé průnikové nahrávky naší obranou a ocitli se asi 5x ve slibné příležitosti před Benešem. Sami mohli litovat, že se do kabin nešlo za nerozhodného stavu, my byli pochopitelně rádi. Z chyb jsme se do druhého poločasu poučili a domácím nabídli pouze jednou střelu z dálky. Jinak domácí využívali hodně standardky a nákopy na hranici vápna, kde jsme to ale zkušeně uhráli. Střídající Nguyen se dostal do dvou šancí, z čehož jednu skvěle vychytal po rohu gólman, druhou Hajdan proměnil – v 73. minutě utekl domácím obráncům a zkušeně uklidil míč na zadní tyč a pojistil výsledek na 0:4. Mrzet nás může pouze zranění ramene Marka Štolfy, které si vyžádá 1-3 týdny pauzu. Více než fotbal to byl boj, o to více těší 3 důležité body. Také nás může těšit, že se při absenci Chadima můžeme gólově spolehnout i na útočníky Sýkoru a Nguyena, popřípadě další hráče. Příští zápas sehrajeme v neděli 10. 10. v 10h na HFK u nemocnice. Přijede nováček soutěže Telč, který loni postoupil z 1. třídy sk. A při bilanci 8-0-0 a skóre 64:14, tehdy to bylo na úkor vítěze druhé skupiny Náměště/Hartvíkovic, kteří měli bilanci 7-0-0 a skóre 41:1. Bude se tedy jednat o pikantní duel proti 10. celku tabulky. Přijďte nás v neděli podpořit!”