26. 9. 2021 HFK Třebíč/Náměšť n. O. 5:0 (4:0) Ždírec nad Doubravou

Jabůrek
     Dvořák – Tomek – Meczl – Nováček V.
                         Chadim ©

Střídání:
46’ Štolfa M. ↓ Maule ↑
66’ Chadim ↓ Sýkora ↑
74’ Podhrázský ↓ Stojaník ↑

ŽK: 73’ Podhrázský – 0

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Čekal nás tým, který staví svou hru na pevné a poctivé defenzivě. V prvních 5 zápasech inkasovali pouze 5x, v čemž byli nejlepší v soutěži. Zároveň přijel tým, který neokusil hořkost porážky. Byli jsme nachystaní na to, že budeme dobývat a chtěli jsme odčinit porážku z minulého utkání. Hosté dobře bránili, vepředu hrozili velmi málo. Naštěstí se nám podařilo prolomit obranu hostí již v 6. minutě a na 2:0 jsme zvýšili ve 12. Do poločasu jsme přidali ještě 2 góly, a tak se šlo do kabin za příznivého skóre 4:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nechceme zápas zdramatizovat, a to se povedlo. Další uklidňující a zároveň poslední gól utkání přišel v 60. minutě. Skóre mohlo být vyšší, ale 2 šance Chadima z první půle a nájezd Sýkory z druhé půle zůstal nevyužitý. Hosté nastřelili břevno a poté zahrozili jednou nebezpečnou střelou, ale dá se říct, že si nevypracovali žádnou jasnou šanci. Velký zápas zažil MOTM (muž zápasu) Filip Dvořák, který dal všech 5 gólů utkání. Prosadil se jak z malého vápna, tak z hranice velkého vápna, a také z dálky, kdy využil špatný výkop a zároveň špatné postavení gólmana. Podali jsme dobrý týmový výkon a zároveň mnoho hráčů potěšilo kvalitním individuálním výkonem. V neděli zajíždíme do Nedvědice, nečeká nás nic lehkého, jelikož prohrála pouze s výbornou Chotěboří.“