Chotěboř/Víska 3:2 (3:1) HFK Třebíč/Náměšť n. O.
2x Chadim
Beneš – Bulíček (46’ Černý), Štolfa M., Krčál (85’ Chvátal), Nováček V. – Jabůrek – Dvořák (64’ Nguyen), Tomek, Podhrázský, Meczl (64’ Nováček F.) – Chadim ©, lavička: Štolfa A. – Dlapka
ŽK: 2 – 5

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Po minulém utkání jsem komentář končil větou: „V sobotu zajíždíme na těžkou půdu do Chotěboře, která ve 3 zápasech neprohrála a inkasovala pouze 4 góly jako my.“ Těžká půda a soupeř opravdu byl, k tomu i nepříjemné počasí. Domácí byli od prvních minut a po celý první poločas agresivnější, rychlejší, ve všech herních činnostech lepší, měli více chuti a zápalu. Po důrazu Chadima, který obral brankáře o míč a dával do prázdné, jsme vedli 0:1. Asi o 10 minut později ovšem přišlo pár minut hrůzy, kdy ve 22., 24. z penalty a 26. minutě soupeř 3x skóroval a otočil na 3:1. Byly tam určité individuální chyby před góly, ale ty plynuly z celkových výkonů obou týmů. V kabině jsme si řekli, že můžeme být rádi za výsledek 3:1, a že je ještě šance v druhém poločase utkání otočit. Předpokládali jsme náš zlepšený přístup a úbytek sil domácích, oboje se naplnilo. Dokázali jsme snížit na 3:2, když Vojta Nováček našel na zadní tyči hlavu Chadima. Na více gólů jsme se ale nezmohli a domácí tak zaslouženě získali 3 body. Pro nás je to cenná lekce do dalších zápasů. Zároveň je dobré, že jsme některé hráče viděli poprvé a některé poprvé na jiných pozicích, i toto se může hodit. Příští zápas hrajeme v neděli 26. 9. od 10:00 doma v Náměšti proti Ždírci nad Doubravou. Opět nás čeká těžký soupeř, který v pěti zápasech neprohrál a dostal nejméně gólů (5) v soutěži.“