Náměšť n. Osl. – HFK Třebíč 4:0 (pol.1:0)

Sestava HFK:
Duba – Hrbáček (82´Kostelecký), Florián, Suchna, Uličný (68´Dušovský) – Ošmera, Votupal, Hrobař, Karášek (55´ Maleta), Bence – Válek

Branky:
41´ Svoboda, 50´ Durajka, 87´ a 90´ Durajka

HFK odehrál smolný zápas. První poločas byl z obou stran vyčkávací, střelu Benceho z přímého kopu vyrazil bravurně domácí brankář Procházka (odchovanec HFK) na roh. Bence poté sám před brankářem těsně minul branku a přišel trest, těsně před poločasem přišla laciná ztráta míče ve středu hřiště, Svoboda a Durajka (opět oba odchovanci HFK) si vyměnili míč a do šaten se šlo za nepříznivého stavu 1:0 pro domácí. Začátek druhého poločasu určil zbytek zápasu, Suchna minul po trestném kopu hlavou prázdnou branku a zaváhání obrany HFK na půli hřiště proměnil Durajka v druhý domácí gól. Poté HFK tlačil, zatlačil domácí před branku, avšak bez ( i přes několik šancí) gólového efektu. V dobré pozici minuli branku Bence, Maleta, sérii rohových kopů domácí se štěstím ubránili (skvěle zahráli domáci stopeři Heres a Čermák, opět ochovanci HFK). Domácí spoléhali na rychlé protiútoky, a v závěru, když HFK vrhlo všechny síly do útoku, tak domácí do otevřené obrany dvěma velice šťasnými zásahy (Durajkovou tečovanou), tak stanovili, pro hosty až neuvěřitelně krutý výsledek.