Horácký fotbalový klub Třebíč

V pátek 29.5. odehráli naši muži přátelské utkání s Ivančicemi.

HFK Třebíč vs. FS Ivančice

Ve druhém přátelském utkání nastoupila Třebíč stejně jako v prvním zápase s Budišovem v kombinované sestavě a šanci tak dostali všichni hráči. Skóre otevřel již ve 4. minutě utkání hostující Pekáč, který po rohovém kopu nedal Dubovi žádnou šanci a hlavou pod břevno skóroval 0:1. Na další branku si diváci museli počkat až do druhého poločasu, kdy si v 64. minutě po nákopu za třebíčskou obranu našel volný prostor Hložek a levačkou zvýšil skore na 0:2. V 75. minutě předvedlo HFK ukázkový brejk po ose Dušovský, Válek, který přízemním centrem našel ve vápně Maletu a ten vstřelil branku na konečných 1:2.

HFK Třebíč 1:2 FC Ivančice
Branky: 75. Maleta – 4. Pekáč, 64. Hložek
Sestava HFK: Duba – Sáček, Brabenec, Suchna, Uličný – Maleta, Staněk, Kovář, Zsihovics, Meczl – Durda

Nastoupili: Hrbáček, Votoupal, Florián, Válek, Dušovský

Další přátelské utkání se odehraje v sobotu 6.6. od 16:30 hod. na hřišti v Dukovanech s místním SFK Dukovany.