16. 10. 2021 Lipník/Valeč 1:2 (0:2) HFK Třebíč/Náměšť n. O.

Nováček F. – Černý – Dlapka – Podhrázský
  Dvořák – Tomek – Jabůrek – Nováček V.
                Nguyen – Chadim ©

Střídání:
68’ Nguyen ↓ Meczl ↑
80’ Nováček V. ↓ Krčál ↑
82’ Tomek ↓ Bulíček ↑

Rozhodčí: Mrázek Vít
Diváci: 35

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Jako první tým tabulky jsme zajížděli k poslednímu Lipníku na okresní derby. Domácí sice zatím nevyhráli, ale měli za sebou cenné remízy s Chotěboří, Ždírcem, Nedvědicí a Telčí. Naši kluci podle pokynů nic nepodcenili a k zápasu přistoupili zodpovědně a s pokorou. První poločas byl čistě v režii hostů, kdy jsme měli asi 7 gólových příležitostí. Po rohu se 3x dostal k hlavičce Tomek, své šance neproměnil Chadim a další. Domácí byli bez šance. Za vděk jsme tedy museli dát alespoň dvěma zásahům Nguyena. První gól dal po stříleném centru do malého vápna, druhý dal po sklepnutí Chadima a samostatnému úniku. Poločas 0:2. Na druhý poločas budeme chtít raději zapomenout. Na gólové šance to bylo asi 3 ku 3, prosadili se pouze jednou domácí. V závěru mohlo dojít i ke srovnání, a tak musíme brát body všemi deseti. Celkově se nám utkání herně moc nepovedlo, přístup byl správný, ale vůbec se nedařilo v koncovce. Tento výsledek musíme brát jako facku, stejně jako prohru v Chotěboři. V sobotu v 11:00 přivítáme v Náměšti 3. tým tabulky z Vrchoviny, který na nás ztrácí pouze 3 body. Čeká nás tedy velmi náročný zápas, ale hlavně chceme předvést zlepšený výkon.“