10. 10. 2021 HFK Třebíč/Náměšť n. O. 4:2 (2:1) Telč

Dvořák – Tomek – Maule – Nováček V.
                        Chadim ©
Střídání:
61’ Dvořák ↓ Nguyen
83’ Podhrázský ↓ Bulíček
88’ Maule ↓ Beneš

Rozhodčí: Chromý Karel
Diváci: 20

Komentář trenérů Jabůrka a Válka k utkání:
„Čekal nás soupeř ze spodních pater tabulky, který je nováčkem soutěže. Telč totiž v loňské nedokončené sezóně postoupila z I. třídy. Na soupeře jsme vletěli s aktivním presinkem jako vždy a hned v úvodních třech minutách jsme měli dvě velmi dobré příležitosti skórovat, jenom že udeřilo na druhé straně, po dlouhém nákopu nikdo nevystoupil proti hostujícímu kapitánovi Lackovi a ten střelou tečovanou do protipohybu brankáře otevřel ve 4. minutě skóre. Tato pro nás neznámá zkušenost inkasovat první nás asi na deset minut rozhodila a soupeř vše hned od brankáře kopal co nejdál od vlastní branky. Od 15. minuty jsme se vrátili do tempa a byl to Chadim, který nejprve orazítkoval břevno a měli jsme i další šance. Vyrovnání přinesla až 30. minuta, kdy průniková přihrávka Jabůrka našla Dvořáka, ten míč rychle poslal před branku, kde ho nadvakrát uklidil Chadim. Poté měl krásnou po gólu volající střelu Maule, ale těsně minul šibenici. V závěru poločasu jsme zápas přece jenom zaslouženě otočili, když si na dlouhou přihrávku Černého za obranu zaběhl Chadim a upravil na 2:1. Po přestávce jsme chtěli brzo rozhodnout, a to se i podařilo, když prošel hned v 50. minutě středem hřiště přes tři soupeře Tomek a bylo to 3:1. Jenomže další branky nepřicházely i přes slušné šance Dvořáka s V. Nováčkem a začala převládat spokojenost nad důrazem a nasazením, soupeř se vrátil do hry po další nešťastné teči v 71. minutě. Definitivní klid tak přinesla až 83. minuta a dokončený další hattrick Chadima na konečných 4:2. Rozhodně jsme si představovali snazší průběh zápasu, tentokrát jsme nebyli dostatečně efektivní v koncovce, naopak tuto dovednost nám ukázal soupeř. V sobotu 16. 10. zajíždíme na derby do Lipníka, kde se hraje od 10:00.“