HFK Třebíč/Náměšť n. O. 13:1 (8:1) Velké Meziříčí
4x Chadim, 3x Sýkora, 2x Bulíček, 2x Nguyen, Tomek, Maule
Štolfa A. – Nováček F., Bulíček, Štolfa M. (61’ Vildomec), Podhrázský – Jabůrek – Dvořák (61’ Horký), Tomek (46’ Nguyen), Maule, Nováček V. – Chadim © (46’ Sýkora)

Komentář trenéra Válka k utkání:
„Čtvrté utkání jsme sehráli doma, tentokrát v Náměšti nad Oslavou. Utkání jsme nechtěli podcenit a zároveň ho rozhodnout v prvním poločase. Oboje se nám povedlo, když jsme již ve 3. minutě vedli 2:0 po dvou gólech Chadima, poločas skončil výsledkem 8:1. Hosté dali svůj jediný gól po naší špatné komunikaci, a hlavně nedůrazu v obraně. O poločase jsme podle plánu stáhli Chadima a Tomka, kteří šli následně do základu v KP mužů. Očekávali jsme vyrovnaný druhý poločas, ovšem i ten jsme s přehledem zvládli s výsledkem 5:0. Prosadili se oba hráči, kteří střídali o poločase (3x Sýkora, 2x Nguyen). Při absenci našeho penaltového exekutora č. 1 Beneše šli na penaltu Bulíček a Nguyen a oba proměnili. S výsledkem i předvedenou hrou týmu můžeme být spokojeni. V sobotu zajíždíme na těžkou půdu do Chotěboře, která ve 3 zápasech neprohrála a inkasovala pouze 4 góly jako my.“