Horácký fotbalový klub Třebíč

Muži: Maletův hattrick na tři body nestačil

Úvod utkání moc krásy nepobral, hra se odehrávala mezi vápny a byl to spíše boj plný nepřesností z obou stran. Až v 18. minutě Florián poslal krásný míč za obranu a Maleta si v samostatném úniku poradil a otevřel skóre utkání 1:0. V 26. minutě mohli domácí přidat druhý gól. Uličný poslal centr do vápna, Durda hlavou protáhl Sáblika, ten pouze vyrazil před sebe a dobíhající Maleta trefil pouze tyč prázdné branky. Otřepané nedáš dostneš se hned dostavilo. Odražený míč si na velkém vápně našel Slavíček a přesnou střelou do šibenice vyrovnal na 1:1.

Druhá půle už byla co se týče branek bohatší. V 50. minutě využil Maleta zaváhaní Sáblika, kterému vypadl míč z rukou a do prázdné branky poslal HFK opět do vedení 2:1. V 70. minutě po pěkné kombinaci vyrovnal opět Slavíček, který využil přihrávky Nováka a sám před Dubem se nemýlil 2:2. Od té doby byli hosté lepším týmem a v 81. minutě Hudák střelou z vápna otočil skóre utkání na 2:3. V 85.minutě měl na noze vyrovnání Durda ale po přihravce Malety nedokázal z 8 metrů prostřelit houšť těl v brance hostů. V závěru Třebíč tlačila a výsledkem byl faul na Válka v pokutovém území a následná penalta. Tu s přehledem proměnil Maleta, který dovršil hattrick a uzavřel na konečných 3:3.