Dorost: Velmez dominoval ve 2. poločase, kdy nastřílel 5 branek

Velké Meziříčí 6:3 (1:3) HFK Třebíč

Branky: 10‘ Černý, 16‘ Bulíček, 29‘ Procházka

Sestava:
Beneš – Pelán, Bulíček, Richtr (K), Krčál (88‘ Polášek) – Kopeček, Maule – Procházka (56‘ Novotný, 86‘ Bartoš), Černý (88‘ Švehla), Dvořák – Podhrázský (80‘ Šidlo), Lavička: Puklický
Hodnocení trenéra Válka: V první půli jsme byli jasně lepším týmem, měli jsme vést zhruba 2:6. Byl to jeden z našich nejpovedenějších poločasů, možná nejlepší. Černý dal gól hlavou po skvělém centru Pelána – 0:1, na 1:1 srovnali domácí po ojedinělém průniku, Bulíček dorážel z blízka střelu Mauleho – 1:2 a Procházka se krásně trefil z dálky – 1:3. Další střela Procházky a 3 šance Podhrázského bohužel zůstaly nevyužity. O poločase jsme si říkali, že je to ošidný výsledek, ale že budeme hrát stejně jako v prvním poločase a zápas zvládneme. Bohužel zůstalo jen u slov, v druhém poločase byli jasně lepší domácí. My jsme si nevytvořili žádnou šanci, domácí byli všude dříve, začali daleko více běhat. Po právu udeřili 10 minut po poločase – 2:3, dále se prosadili z dálky šťastně z trestného kopu – 3:3 a obrat dokonali z penalty – 4:3. V závěru už jsme hráli vabank, z čehož plynuly góly na 5:3 a 6:3. Po prvním poločase jsme měli vést větším rozdílem, nebo si to v druhé půli pohlídat a vyhrát. Po celkovém průběhu, kdy byli domácí lepší v druhé půli, by zápasu slušela remíza. Herně je to dobré, jen to musíme zlomit výsledkově a dostat štěstí na naši stranu. Snad v sobotu v 10:00 doma proti Polné.