Dorost: Lipník/Valeč odvezl všechny body

Sestava:
Beneš – Dvořák, Bulíček, Richtr, Krčál – Kopeček, Maule – Pelán, Podhrázský, Novotný (58‘ Filipi) – Havlena (K),
Náhradníci:
Puklický – Bartoš, Tvarůžek, Šidlo, Švehla

V 16‘ minutě po chybě domácích v obraně potrestal ze samostatného úniku Vozár – 0:1. V 19‘ minutě na 0:2 zvýšil po hezké kombinaci a sám před prázdnou brankou Čech. V 55‘ Padělek centroval a míč nešťastně pro domácí zapadl do brány – 0:3. V 78‘ vyboxoval Beneš míč za velké vápno, ale tam byl Martin Mašeja, který gólmana přehodil – 0:4. Čestný úspěch domácích trefil po chybě v hostující obraně do prázdné brány Havlena v 84‘ – 1:4.

Hodnocení trenéra Válka:
V poli to byl po celý zápas celkem vyrovnaný zápas. Největší rozdíl byl před vápnem a v koncovce. Naši jakoby nechtěli dát gól, když už jsme se dostali 2x ve vápně do střelecké pozice, ani jsme nezakončili, což je trestuhodné. Hosté si bezpochyby 3 body odváží zaslouženě. My teď jedeme do Bystřice a chtělo by to po 2 porážkách dovézt alespoň bod.