Ve čtvrtek 18.2.2016 se od 19:00 hod. uskuteční v Horácké restauraci v Třebíči beseda s představiteli a hráči SK Slavia Praha. Ze strany Slavie se besedy zúčastní generální ředitel Mgr. David Trunda, zástupce generálního ředitele pro marketing a komunikaci Tomáš Sirovátka, trenér ženského týmu Slavie Anton Mišovec a tři hráči, kteří se zřejmě nedostanou do základní sestavy proti Jihlavě.

Od 16:00 hod. na fotbalovém hřišti s umělým trávníkem proběhne modelový trénink mladších dorostenců a starších žáků pod vedením trenéra Antona Mišovce.
Trenér Mišovec postoupil s týmem žen Slavie do čtvrtfinále letošního ročníku Ligy mistrů, kde se utká s francouzským Lyonem. Tým žen Slavie Praha tak zaznamenal historický úspěch v českém fotbalu žen, neboť postoupit tak daleko v této prestižní evropské soutěži se ještě nikomu jinému nepodařilo.

Výše uvedenou akci pořádá Horácký fotbalový klub Třebíč ve spolupráci s třebíčskou odbočkou Odboru přátel SK Slavie Praha a jste všichni srdečně zváni jak na modelový trénink pod vedením trenéra Antona Mišovce, tak i na večerní besedu.