KOVOFINIŠ LEDEČ n. Sáz. – HFK TŘEBÍČ 2 : 4 (1 : 1)

Ve vyrovnaném utkání si Třebíč vypracovala více brankových příležitostí a po jedné z nich se v 27. min. také ujala vedení 1 : 0. Durda svojí přihrávkou mezi domácími stopery vyslal na zteč domácí branky Maletu, jehož tečovaná střela skončila za zády domácího brankáře. Domácí ale dokázali do poločasu vyrovnat, když se ve vápně svým důrazem prosadil Fišer a překonal třebíčského Dubu. Hned na úvod druhého poločasu se Třebíči vydařila kombinační souhra, kdy Bence Durdovu přihrávku prodloužil na volného Maletu, který svým druhým gólem v utkání poslal hosty opět do vedení. Třebíč se z tohoto gólu neradovala dlouho, neboť prakticky hned z protiútoku si Žemličkův centr srazil do vlastní sítě Suchna. Do třetice šla Třebíč do vedení v 81. min., kdy Ošmera přihrávkou za obranu vybídl ke skórování naběhnuvšího Benceho, který  přízemní střelou k tyči překonal Beránka v brance domácích. Třebíč stvrdila své vítězství v 87. min., kdy po přihrávce Ošmery upravil Válek skóre utkání na konečných 4 : 2 pro hosty.

Branky: 43. Fišer, 49. Suchna (vlastní) – 27. a 47. Maleta, 81. Bence, 87. Válek.