Velmi nepodařené přípravné utkání má za sebou HFK Třebíč. V sobotu 16.2.2019 se utkala na umělé trávě v Tasovicích s místním divizním týmem a prohrála vysoko 10 : 2, když hned 7 branek inkasovala v prvním poločase. Paradoxně první brankovou příležitost si vytvořila Třebíč, samostané sólo na tasovického brankáře ale Maleta nedokázal gólově zakončit. Domácí následně bez větších problémů vstřelili dvě branky a ujali se tak vedení 2 : 0. Na jednogólový rozdíl mohl snížit Radim Bence, ale po zahrané standardní situaci nedokázal na malém vápně dostatečně razantní střelou překonat domácího brankáře. Následně domácí ukázali, i za přispění nedůsledné třebíčské obrany, střeleckou produktivitu a do poločasu vedli 7 : 1. Ve druhém poločase se hra více vyrovnala, i tak Třebíč svému debaklu nezabránila.

Branky za Třebíč: Maleta, Durda.

Sestava Třebíč: Šplíchal – Hrbáček, Brabenec, Renát, Kovář – Florián, Lorenc – Hronek, Benáček, R. Bence – Maleta (střídali: Durda, Staněk, Suchna, O. Uličný, J. Uličný).