Straší příprapravka HFK Třebíč, roč. 2008, se v neděli 28.1.2018 zúčatnila halového turnaje v Jihlavě, kterého se dále zúčastnila tato družstva: FKM Vysočina Jihlava, SK FŠ Třebíč, SFK Vrchovina, FC Chotěboř, FC Žďár n. Sáz., Slavoj Polná a OFS Jihlava roč. 2007.

Naše družstvo sehrálo v základní skupině tyto zápasy:

HFK Třebíč – FC Chotěboř 1 : 2. Branka: E. Vostal.
HFK Třebíč – FC Žďas Žďár n. Sáz. 0 : 4.
HFK Třebíč – FKM Vysočina Jihlava 0 : 7.

Naše družstvo obsadilo v základní skupině poslední čtvrté místo. V utkání o umístění, kdy jsme mohli ještě bojovat o konečné 5. místo, jsme prohráli s Polnou 0 : 1. V závěrečném utkání o celkové umístění jsme prohráli s Jihlavou 0 : 4 a obsadili tak konečné poslední 8. místo!

V utkáních s Chotboří a Polnou nám chybělo trochu více štěstí při proměňování šancí, jinak by umístění našeho družstva na tomto turnaji vypadalo jinak. V utkání se Žďárem jsme inkasovali tři rychlé góly a na zvrat v tomto utkání naši hráči již neměli. V utkáních s Jihlavou jsme propadali takticky, ta nás v útočných akcích přečíslovala a dala nám  lekci z produktivity. Ve druhém utkání s Jihlavou o konečné umístění jsme, na rozdíl od Jihlavy, nedokázali využít  někoilik brankových příležitostí a to rozhodlo o našem nelichotivém konečném umístění na turnaji.

Sestava našeho družstva:
Miška David – Vostal Eduard, Vostal Marek, Hobza Matěj, Ptáček Tadeáš, Štěpánek Jakub, Jonášová Nela, Ondrejovič Samuel, Sokol Štěpán.