Zítra, tj. v sobotu 21.1.2017, odehraje HFK Třebíč první přípravný zápas na umělé trávě v Třebíči s divizním FK Pelhřimovem. Začátek utkání je stanoven na 11:00 hod.

Pelhřimovu se podzimní část Moravskoslezské divize, sk. D, příliš nepovedla, neboť je v tabulce až na 14. místě se 13 body za 3 výhry, 4 remízy a 9 proher při skóre 16:35 a nachází se tak v ohrožení sestupu. I pro Pelhřimov je to první přípravný zápas před jarní částí fotbalového soutěžního ročníku.

Třebíč se v tomto utkání bude muset obejít, oproti podzimu, bez hráčů ze Znojma (Konvalina, Bogner) a Jihlavy (Soukup, Duba, Rychetník), kteří se vrátili na zimní přípravu do svých mateřských klubů. To samé platí i o Vavříkovi, který se vrátil do SK Sigmy Olomouc. Navíc Pavel Chalupa přestoupil do SFK Vrchoviny. V Třebíči momentálně nebude působit ani Ngako Devaloix, který se vrátil do Francie.

Z nových tváří trenér Michal Sobota přivítal Tomoioshiho Tsuchiyu z Japonska, kterého už u nás známe z jarního působení v minulém roce. Novými tvářemi v Třebíči momentálně jsou hráči z Bosny a Hercegoviny Benjamin Lukomirak a Haris Ajnadžič, kteří jsou u nás na zkoušce a zítra je budeme moci vidět v přípravném utkání.