Třebíč si odvezla z Líšně cenné tři body a připsala si tak druhé vítězství v řadě bez inkasovaného gólu. Líšeň po dvou remízách tak stále čeká na první vítězství.

Branky: 37. a 58. Ošmera, 84. Duba.

Sestava Líšeň:
Zrzavý – Čampa, Bednář, Zezula, Nevřala (46. Matoušek) – Ovsepjan, Vejmělek (64. Milotínský), Fall, Krejčí (46. Voda) – Stehlík, Frimmel.

Sestava Třebíč:
Soukup – Vavřík, Komínek, Rychetník, Chalupa – Bagnon (86. Heřmánek), Benda – Dočekal (36. Ošmera), Duba, Peručica (66. Šmíd) – Bogner.

Rozhodčí: Popelák – Mikula, Hanák. Delegát: Vidlák. ŽK: 2 (61. Vejmělek, 85. Zezula) – 0. Diváků: 190.

Třebíč si vytvořila první gólovou šanci hned ve 2. min., kdy Dočekal prošel mezi stopery domácích, tváří v tvář Zrzavého ale mířil vedle jeho branky. V následujících minutách převzali iniciativu na své kopačky domácí a během půlhodiny si vytvořili několik brankových příležitostí. Asi ty největší ale skončily, po střelách Falla a následně Vejmělka, na tyči Soukupovy branky. Ve 36. min. třebíčský trenér Zeman stáhl ze hřiště, v té době již nevýrazného, Dočekala a nahradil ho, po doléčeném zranění, Ošmera. Ten okamžitě po prvním dotyku s míčem obešel tři domácí hráče a nekompromisní střelou pod břevno poslal Třebíč do vedení 0 : 1. Ošmera se do další loženky dostal ve 44. min., ale nepříliš razantní střelou Zrzavého nepřekonal. Svým výkonem ale donutil domácího trenéra Mazuru o poločasové přestávce hned k dvojímu střídaní na levé straně líšeňské sestavy.

V úvodu druhého poločasu to byla opět Třebíč, která si vytvořila brankovou příležitost. Bogner se snažil obstřelit na zadní tyč Zrzavého, ten ale skvělým zákrokem jeho střelecký pokus vytěsnil na roh. Domácí se snažili o vyrovnání, k bezprostřednímu ohrožení branky se ale nedostávali. Naopak, Třebíč v 58. min. udeřila podruhé, kdy v přečíslení 3 na 2, po zdařilé kombinaci, Ošmera přízemní střelou od tyče vstřelil druhý gól hostí. Domácí si ve druhém poločase vytvořili největší brankovou příležitost v 73. min., ale Stehlík mířil ve velmi dobré střelecké pozici pouze do středu třebíčské branky, kde byl připraven bezchybný Soukup. Definitivní tečku za konečným výsledkem udělala Třebíč v 84. min., kdy Duba, po přihrávce Vavříka, krásou střelou na vzdálenější tyč překonal Zrzavého potřetí.