Třebíč měla zápas v Okříškách rozehraný na výbornou, když  po poločase vedla 3 : 1. Zaspala však začátek druhého poločasu, kdy dovolila domácím dvěma brankami vyrovnat na 3 : 3. Na čtvrtý gól Třebíče ze 66. min. domácí ale také dokázali poměrně rychle zareagovat a v 76. min. Ryšavý z přímého volného kopu vyronal na konečných 4 : 4. V tomto utkání se zaskvěli svými hatrickami třebíčský Maleta a domácí Bulant. V tomto utkání došlo také ke kuriózní situaci, kdy třetí branku Třebíče dal brankář Duba přímo z výkopu z velkého vápna.

Branky: 2., 16. a 66. Maleta, 40. Duba – 7., 46. a 61. Bulant, 76. Ryšavý.