Třebíč má za sebou další nepovedené venkovní utkání. Tentokrát prohrála na hřišti ve Ždírci 2 : 0, když nedokázala využít ani oslabení soupeře od 32. min. po vyloučení Fikara.

Branky: 22. Klimeš, 39. Jiroutek.

Sestava Ždírec n. D.:
Bartaloš – Fikar, Michalec, Kučera, Kysilko – Klimeš (87. Málek), Jiroutek (78. Čalkovský), J. Novotný, Pátek – Najman (67. Malínský), P. Novotný.

Sestava Třebíč:
Procházka – Valíček (65. Oberreiter), Karásek, Houser, Bence – Šmíd (73. Kovář), Lorenc, Novák, Kafoněk – Maleta, Staněk (58. Hronek).

Rozhodčí: Martinec – Hovorka, Rosický. ŽK: 1 – 5. ČK: 0 – 1 (32. Fikar). Diváků: 225.

První příležitost v utkání si vytvořila Třebíč, když Novák zahrával ve 4. min. přímý volný kop po faulu na Maletu. Jeho přízemní tvrdou střelu ale domácí brankář stačil vyrazit. Na druhé straně ve 13. min. musel Procházka likvidovat nadvakrát dalekonosnou střelu Jiroutka. Ve 22. min. si z pravé strany hřiště seběhl na přihrávku do vápna domácí Klimeš a střelou na zadní tyč poslal Ždírec do vedení 1 : 0. Od 32. mim. hráli domácí bez vyloučeného Fikara, Třebíč ale nedokázala tuto výhodu nikterak využít. Naopak v 39. min. inkasovala podruhé, když třebíčská obrana nechala trestuhodně odcentrovat P. Novotného a na zadní tyči nikým nehlídaný Jiroutek zvýšil hlavou na 2 : 0 pro domácí.
Ve druhém poločase měl v 64. min. na noze jistý gól domácí Najman, sám před Procházkou ale netrefil branku. V 70. min. po chybné rozehrávce domácích šel sám na domácí branku Maleta, vyběhnuvšího brankáře ale nepřekonal. Domácí si následně dvoubrankové vedení pohlídali a Třebíč se na víc již nezmohla.