Třebíč nedokázala ve Staré Říši opět skórovat. Po šanci třebíčského Gordona si následně vytvářeli šance domácí, dobře chytajícího Rychetského ale nedokázali překonat.

Sestava Stará Říše:
Jeřábek – Hekerle, Príborský, Šmíd, Heide – Chlumský (77. Osumanu), Smejkal (58. Nehyba), Cipruš, Severa – Sobotka (46. Bastl), Vacek.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Krula (86. Doležal), Yacoubou, Pecka, Karásek – Florián, Novák, Beránek, Macek (78. Bence) – Gordon, Thomas.

Rozhodčí: Kadlec. ŽK: 1 : 2. Diváci: 105.

V prvním poločase se hrálo hodně nezáživně. Chyběla kvalita z obou stran, centry do vápna řešili neomylně oba gólmani, a žádný z hráčů se do velké šance nedostal. Ve druhé půlce už to mělo větší šťávu. První zahrozila Třebíč. Gordon nebezpečně vystřelil, ovšem debutant Jeřábek v brance domácích vytasil skvělý zákrok a míč vyrazil na roh. Pak už hrozili jeho spoluhráči. Bastl poskakující balon hlavou do branky neuklidil. Podobně dopadl i střídající Nehyba. V 72. minutě dobře zakombinovali Heide se Severou, ale Vacek zakončoval patičkou těsně vedle. Těsně před koncem mohl rozhodnout Osumanu, ovšem levačkou branku přestřelil.