Sokol Bedřichov – HFK Třebíč 3 : 3 (3 : 1)

Po výrazně zlepšeném výkonu v druhém poločase Třebíč dokázala zremízovat utkání v Bedřichově 3 : 3, když po poločase prohrávala už 3 : 1.
Domácí v první půlce byli lepším mužstvem, dokázali si vytvářet gólové příležitosti, střelecky se ovšem prosadili až v samém závěru poločasu. Nejprve se zblízka dokázal gólově prosadit Vaněk a o minutu později střelou do šibenice zvýšil na 2 : 0 pro domácí Lacina. Třebíč ale dokázala kontrovat, když po zahrané standardce Kosteleckým dokázal Válek hlavou překonat domácího brankáře. To ale nebylo ještě do konce poločasu vše a Novák střelou opět do šibenice poslal domácí do dvougólového vedení.
Po změně stran byla již Třebíč lepším mužstvem, i když domácí dokázali nastřelit břevno Dubovy branky. Následně se dvakrát gólově prosadil třebíčský Ošmera a vyrovnal tak na 3 : 3. Třebíč mohla dokonce brát všechny tři body, Maleta ale svůj samostatný únik zakončil střelou vedle domácí branky.

Branky:  41. Vaněk, 42. Lacina, 45. Novák – 44. Válek, 72. a 75. Ošmera.

Rozhodčí: Fotr. ŽK: 5:0. Diváci: 100.

Sestava Bedřichov: Šána – Mašek, Paulík, Mareš, Dvořáček – Vaněk (78. Havlík), Göth, Pojer, Neuwirth (70. Janák) – Lacina, Novák (83. Štěpánek).

Sestava Třebíč: Duba – Uličný, Suchna, Brabenec, Bence – Maleta, Ošmera, Lorenc (88. Dušovský), Kostelecký (63. Hrbáček) – Válek, Durda.