HFK TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 0 : 4 (0 : 1)

Po debaklu v Žirovnici museli hráči Třebíče spolknout další hořkou pilku, tentokrát nestačili na domácím hřišti na Pelhřimov a prohráli vysoko 0 : 4. Do první šance zápasu se dostali domácí, Durda ale v dobré střelecké pozici mířil těsně mimo vzdálenější tyče pelhřimovské branky. Následně hosté rychle rozehráli standartní situaci a Mazač, který se ve velkém vápně prosadil přes Hrbáčka, poslal Pelhřimov do vedení 0 : 1. Následně Pelhřimov v prvním poločase ještě nastřelil dvakrát tyč Dubovy branky. Po změně stran hosté diktovali tempo hry a v 54. min. po zahrané standardní situaci a centru do velkého vápna  zvýšil hlavou svým druhým gólem Mazač na 0 : 2. Hosté uzavřeli skóre v posledních deseti minutách Skořepou a Vlkem.

Branky: 22. a 54. Mazač, 80. Skořepa, 90. Vlk.
Rozhodčí: Hanzl, ŽK: 3:1. Diváci: 100.

Sestava Třebíč: Duba – Hrbáček (57. J. Uličný), Brabenec (86. Staněk), Suchna, Mitáš – Maleta, Ošmera, Bence, Kostelecký – Válek, Durda (23. Lorenc).

Sestava Pelhřimov: Holický – Skořepa Rejthar, Šimák, Homolka – D. Poul, V. Poul (74. Bednář), Naniaš (85. Kordík), Vlk – Mazač (69. Viktora), Chadim (59. Mazanec).