Vyrovnané utkání rozhodla 58. min., kdy Smejkal poslal Břeclav do vedení 1 : 0. Následně domácí Simandl neproměnil penaltu, kterou mu výborně chytající Rychetský chytil. V závěru utkání Třebíč stáhla hru na tři beky, která ale k bodovému zisku nevedla, naopak ještě dvakrát do odkryté obrany inkasovala.

Branky: 58. Smejkal, 86. Osička, 90. Dobšíček.

Rozhodčí: Galář. ŽK: 4:2. Diváci: 120.

Sestava Břeclav:
Fibingr – Dobšíček, Hloch, Simandl, Kriston (90. Slaný), Víger, Fiala, Čermák (46. Trčka), Lapin (62. Osička), Smejkal, Ianosteac.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Florián (88. Suchna), Yacoubou, Thomas, Bence – Gordon, Novák, Beránek, Karásek, Macek – Krula (73. Hronek).

Vyrovnané utkání rozhodla 58. minuta. Rychetský nejprve chytil jistý gól Smejkalovi, jehož hlavičku vytěsnil na roh. Jenže po jeho rozehrání se už domácí radovali, Smejkal z prostoru na zadní tyči míč napodruhé hlavou do sítě dopravil. Následně kopala Břeclav penaltu, kterou Rychetský zneškodnil. Třebíč mohla vyrovnat, ale při přečíslení zabránil Krulovi skórovat dobře vyvěhnuvší brankář Fibingr. V závěru hosté stáhli hru na tři beky, ale do výrazné šance se nedostali. Naopak Jihomoravané chodili do otevřené obrany a vítězství pojistili dalšími dvěma góly.