V dalším přípravném utkání konfrontace České fotbalové ligy a Moravskoslezské fotbalové ligy, na hřišti v Pojbukách u Pacova, skončila remízou. V sestavě Třebíče nastoupil další nový hráč Petr Vavřík, který je hráčem SK Sigmy Olomouc a v současnosti hostuje v druholigovém Znojmě.

Branky: 31. Peterka – 65. Ošmera.

Sestava Třebíč:
Konvalina (46. Zavadil) – Benda, Vavřík, P. Chalupa, Karásek (65. Oberreiter) – Bagnon – Ošmera, Šmíd (25. Lorenc, 65. Staněk), Dočekal, Válek (65. Mašek) – Bogner (31. Novotný).

Domácí byli v prvním dějství lepším mužstvem a z převahy vytěžili vedení. Po změně stran se hra vyrovnala a možnosti ke skórování měli hosté, ale šance Ošmery, Novotného a Dočekala z úvodu druhé části zůstaly nevyužity. Táborsko už mělo brankovou příležitost pouze jednu a tu také neproměnilo. Třebíč se nakonec vrátila z jihu Čech s remízou, kterou jí zařídil Ošmera.
„Druhý přípravný zápas jsme zvládli lépe, než ten předchozí. Přijeli jsme o něco později a bylo to na hře znát. V první půli jsme se jen bránili. Ve druhé půlce se to po prostřídání sestav srovnalo. Byli jsme nebezpečnější a dokázali si vypracovat pět šancí. Sestava ještě není kompletní, čekáme na některé hráče z Jihlavy a nebyl s námi Komínek,“ shrnul trenér HFK Třebíč Richard Zeman.