V sobotu 24.2.2018 sehrálo naše „A“ mužstvo další přípravné utkání s dorostenci 1. SC Znojma. Naše mužstvo s účastníkem Moravskoslezské dorostenecké ligy remízovalo na umělé trávě v Třebíči 2 : 2.

Po pátečním tréninkovém utkání s rakouským Irnfritzem HFK Třebíč absoloval hned druhý den kdalší přípravné utkání s dorostenci Znojma. Po bezbrankovém prvním poločase si domácí vypracovali dvougólový náskok, ale pak se na týmu zjevně podepsala únava a znojemští mladíci manko smazali.

„Hra byla z naší strany nesourodá. Dvacet minut nám trvalo, než jsme se dostali do tempa. Pak jsme převzali iniciativu, vypracovali si nějaké šance a do poločasu to vypadalo slušně. Potom jsme 2:0 vedli a myslel jsem, že to uhrajeme, i když jsme prostřídali sestavu, ale soupeř byl rychlejší, dělal nám problémy v obraně a mohl dát i více gólů,“ hodnotí třebíčský kouč Petr Vašíček.

Góly Třebíče: Thomas 2. Poločas: 0:0. Třebíč: Rychetský – Gordon, Zich, Yacaubou, Bence – Pecka, Macek, Novák, Rajpaul, Florián – Thomas. Střídali: Kovář, Renát, Valíček, Lorenc.