Domácí Třebíč slibně rozehrané utkání nedotáhla do vítězného konce, když po prvním poločase vedla 2 : 1. Ve druhém poločase hosté otočili výsledek utkání ve svůj prospěch, když na konečných 3 : 3 vyrovnával Florián v nastaveném čase.

Branky: 33. Krula, 37. Bence, 90.+1. Florián – 12. Kasala, 78. Hubr, 85. Šmahaj.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Florián, Suchna, Pecka, Beránek – Karásek – Doležal, Novák, Bence (90. Renát), Macek – Krula (78. Lorenc)

Sestava Bzenec:
Maňák – Mokrý, Šimánek (56. Paták), Košut, Vaverka, Šmahaj, Hubr, Pelikán, Kasala, Mlýnek (51. Reška), Petrucha.

Rozhodčí: Koláček – Volek, Zapletal. Delegát: Peřina. ŽK: 3 – 3. Diváků: 45.

První brankovou příležitost si vytvořili domácí v 7. min., když Krula trefil břevno hostující branky. Vedení 1 : 0 se ale ujali hosté, když po rohovém kopu v 12. min. nechala domácí obrana na zadní tyči úplně osamoceného Kasalu, který hlavou pohodlně skóroval. Třebíč vyrovnala na 1 : 1 ve 33. min., když Krula z přímého volného kopu přesně umístěnou střelou přes zeď k tyči překonal Maňáka v brance hostí. Následně poslal Třebíč do vedení 2 : 1 Bence, který překonal bzeneckého Maňáka přesně mířenou přízemní střelou k tyči.
Ve druhém poločase Bzenec získal více ze hry a 78. A 85. min. otočil výsledek na 3 : 2 ve svůj prospěch. Nejprve Hubr přízemní střelou na zadní tyč nedal Rychetskému v brance domácích žádnou šanci a následně poslal hosty do vedení Šmahaj tvrdou střelou pod břevno z přímého volného kopu. V závěru utkání se domácí vytvořili tlak na hostující branku a již v nastaveném čase Florián vyrovnal na konečných 3 : 3.