V pátečním přípravném utkání porazila Třebíč rakouský Bernhard 3 : 2, když o poločase prohrávala už 0 : 2. Ve druhém poločase nastoupili za domácí dva bývalí hráči Třebíče, dnes působící v Rakousku,Ivan Čermák a Štěpán Svoboda, a Radek Durda, momentálně hráč Horního Újezda, a hra se výrazně změnila.

Branky Třebíče: 54. a 70. Durda, 60. Florián.

Sestava Třebíče:
1. poločas: Šplíchal – Hrbáček, Brabenec, Renát, Sedláček – Karásek, Florián – Kostelecký, Benáček, R. Bence – Maleta.
2. poločas: Šplíchal – J. Uličný, Sedláček, Brabenec, O. Uličný – Florián, Š. Svoboda – Kovář, I. Čermák, Staněk – Durda.

Rozhodčí: Lad. Svoboda – Maar, Vrzal.

Hosté se ujali vedení již v 9. min., když domácí obrana nechala na malém vápně úplně volného Dočekala,bývalého hráče Třebíče, který po přihrávce z levé strany neměl žádný problém uklidit míč do třebíčské branky. Třebíč mohla vyrovnat v 15. min., Karásek ale tváří v tvář rakouského brankáře nepřekonal. Hosté v 27. min. zvýšili již na 0 : 2, když si centrovaný míč před třebíčskou branku nešťastně srazil do vlastní sítě Šplíchal.
Druhý poločas již patřil domácím, kteří dokázali nepříznivý výsledek z prvního poločasu otočit. Nejprve se ve 47. min. gólově neprosadil ve své brankové příležitosti I. Čermák, když branku hostí přestřelil. V 54. min. hostující brankář nejprve bravurně vyrazil Floriánovu střelu na roh, následně po rohovém kopu již nestačil na střelu Durdy, který snížil na 1 : 2. O tři minuty později velmi agilní Čermák nastřelil tyč hostující branky. V 60. min. Brabenec ideálním centrem za obranu vyslal na zteč hostující branky Floriána, který tváří v tvář nedal brankáři šanci a vyrovnal na 2 : 2. V 70. min., po parádní individuální akci Čermáka, jehož střelu brankář vyrazil k zcela volnému Durdovi, který vstřelil vítězný gól na konečných 3 : 2.