Třebíč vstoupila do jarních odvet vítězně, když na domácí umělé trávě porazila poslední Košetice 1 : 0 brankou Kosteleckého z 23. min. Domácí byli v prvním poločase lepším mužstvem, první dvě gólové tutovky si ale vytvořili hosté. První příležitost hostů Duba nohou reflexivně vyrazil, ve druhém případě hosté mířili nepřesně. Následně udeřili domácí, když po akci Radima Benceho skóroval Kostelecký a poslal Třebíč do vedení 1 : 0. Ve druhém poločase byli lepší hosté, když domácí přehrávali zejména v osobních soubojích, brankově se ale nedokázali prosadit. V závěru utkání si dokázala Třebíč vytvořit několik brankových příležitostí, Florián, Durda ani Hronek ale neuspěli.

Branka: 23. Kostelecký.

Duba – Renát, Brabenec, Karásek, Suchna – Florián, Lorenc – R. Bence, Benáček (76. Hronek), Kostelecký (91. Maleta) – V. Bence (58. Durda).