Třebíč stále čeká na první výhru. V sobotním utkání na domácím hřišti pouze remízovala se Zábřehem 1 : 1,  i když vedla od 22. min. brankou Podzemského.

Do utkání vstoupili aktivněji hosté a již ve 3. min. centr Bačíka před branku domácích jen prosvištěl malým vápnem. Vedení se ale ujali domácí ve 22. min., když po zahraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Podzemský, který nekompromisní a přesně mířenou střelou překonal Šustra v brance hostí. Blízko dvougólového vedení byli domácí ve 33. min., když P. Svoboda svojí přihrávkou našel před brankou hostí úplně volného Štourače, toho ale bravurním zákrokem vychytal Šustr. V 38. min. zahraný rohový kop Dobrovolného propadl na zadní tyč hostující branky k úplně volnému Ošmerovi, jeho střele ale scházela potřebná přesnost a razance.

I do druhého poločasu lépe vstoupili hosté a v 59. min. v gólové šanci Bačík hlavičkoval do dobře postaveného Kotnoura. V 67. min. se v další gólové šanci objevil opět hostující Bačík po centru Binara, mířil ale opět nepřesně. V 71. min. domácí Komínek vybojoval ve středu hřiště míč a svojí přihrávkou poslal do gólové šance Floriána, který střelou z první ale mířil těsně vedle hostující branky. Hostům se podařilo vyrovnat v 75. min., kdy po centru  z levé strany domácí obrana nechala na zadní tyči zcela volného Krčmaříka, který hlavou do protisměru překonal Kotnoura.

Sestava Třebíč:
Kotnour – P. Chalupa, Komínek, Havránek, Š. Svoboda – Ošmera (63. Oura, 85. Dočekal), Podzemský, Chlup, Dobrovolný – P. Svoboda, Štourač (46. Florián).

Sestava Zábřeh:
Šustr – Rajnoha, Čep, Swiech – Krčmařík (89. Vaník), Binar (75. Kapl), Kovář, Kyselý, Pospíšil – Komenda, Bačík.

Branky: 22. Podzemský – 75. Krčmařík.

Rozhodčí: Černý – Mrázek, Podaný.
Delegát: Rabušic.
ŽK: 1 (45. Dobrovolný) – 2 (45. Bačík, 48. Čep).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 156.