Třebíč v posledním podzimním kole, které bylo zároveň tradičně prvním jarním předehrávaným kolem, pouze remízovala na domácím hřišti s Hulínem 1 : 1, když o všechny tři body přišla v samém závěru utkání.

Branky: 63. Zlámal (vlastní) – 87. Ondřejka.

Sestava Třebíč:
Soukup – Vavřík, Komínek, Rychetník, Chalupa – Bagnon (62. Dočekal), Benda – Ošmera, Heřmánek, Devaloix (62. Duba) – Bogner.

Sestava Hulín:
Chytil – Barcuch, Číhal, Zlámal, Vyskočil – Postava, Laciga, Ondřejka, Pospíčil (46. Krhut), Šrom – Minář.

Rozhodčí: Černý D. – Černý J., Líkař. Delegát: Boček. ŽK: 3 (Bagnon, Benda, Bogner) – 3 (Ondřejka, Laciga, Krhut). Diváků: 85.

Utkání v Třebíči neslo parametry závěrečného zápasu. V prvním poločase byli aktivnější domácí a nejnebezpečnější akci předvedli v 8. min., kdy Heřmánkova tečovaná střela skončila těsně vedle pravé tyče Chytilovy branky. Hosté přijeli se zabezpečenou obranou a hrozili centrovanými míči před třebíčskou branku, k zakončení se ale nedostali.

Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 64. min. utkání, kdy právě střídající Duba se prosadil po levé straně hřiště a jeho střílený centr před branku si Zlámal srazil do vlastní sítě. Následně mohl zvýšit náskok domácích Dočekal, ale jeho tvrdá střela pouze lízala břevna hulínské branky. Následně přidal i Hulín a 74. min. tečovaná přízemní střela Šroma skončila těsně vedle levé tyče Soukupovy branky. Hosté mohli vyrovnat v 78. min., ale úplně osamocený Minář před třebíčskou brankou hlavičkoval do náruče Soukupa. Hosté se dočkali v 87. min. po zahrané standardce Lacigy, kdy se ve velkém vápně dostal k míči Ondřejka a vyrovnal na konečných 1 : 1.