První výhry se Třebíč dočkala na domácím hřišti s Okříškami, které porazila 2 : 0. Diváci viděli důrazný fotbal odehrávající se především ve středu hřiště, který ale postrádal patřičnou přesnost.Domácí tým byl přece jen nebezpečnější a ve 28. minutě se ujal vedení, když po akci Ošmery s Durdou přesně zakončoval Válek. Po změně stran tentýž hráč mohl zvýšit vedení domácích, ale jeho blokovanou střelu Fiala na poslední chvíli výborným zákrokem vyškrábl na roh. Následně se osmělili i hosté, Dočekal pálil těsně nad, podstatně nebezpečnější byly dvě střely Trnky. Jednu Duba vyrazil na roh, druhou reflexivně před sebe, ale nikdo z hostí nedokázal dorážet. Rozhodnutí přišlo deset minut před koncem, když po akci Ošmery s Válkem pečetil vítězství domácích na 2 : 0 Durda.

Branky: 28. Válek, 80. Durda.

Sestava HFK Třebíč:
Duba – Hrbáček, Brabenec, Suchna, R. Bence – Ošmera, Florián (71. Houser), Lorenc (63. Mitáš), J. Uličný – Durda (87. Dušovský), Válek.

Sestava Okříšky:
Fiala – Binka (72. Široký), Němec, M. Mašek, Rampír – Trnka, Dočekal, Benda, R. Ryšavý – V. Bence (72. Večeřa), Dubský (82. Tekal).

Rozhodčí: Rosický, ŽK: 0:2. Diváci: 190.