Třebíč nedokázala naplno bodovat ani na domácím hřišti s Kroměříží. I když vedla od 20. min., nakonec musela ve druhém poločase dotahovat jednogólové vedení hostí.

Branky: 20. Florián, 61. Klusák – 30. Jeleček, 48. Silný.

Sestava Třebíč:
Soukup – P. Chalupa, Komínek, M. Chalupa, Klusák – Ošmera, Chlup, Benda, Dočekal – Dogui (78. Karásek), Florián (90. Holý).

Sestava Kroměříž:
Šustr – Silnica, Čep, Rajnoha, Kašík – Višněvský (64. Hromek), Strašák, Stratil, Jeleček – Haša, Silný (78. Ferko).

Rozhodčí: Trávníček – Nejezchleb, Páral.
Delegát: Peřinka.
ŽK: 1 (70. Ošmera) – 2 (35. Stratil, 90. Strašák).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 80.

První brankovou příležitost si vytvořili hosté. V 11. min. se za domácí stopery dostal Silný a jeho střela jen lízala břevno třebíčské branky. Do vedení ale šli domácí.V 21. min. Chlup vyslal do samostatného úniku Doguiho, jehož přízemní střelu Šustr stačil vyrazit jen k Floriánovi, který doklepl míč za jeho záda. Hosté vyrovnali ve 32, min., kdy se po pravé straně prosadil Višněvský a jeho centr uklidil za Soukupova záda Jeleček.

Hosté se ujali vedení hned na začátku druhého poločasu, kdy Soukup při svém výběhu nezachytil centrovaný míč a Silný na druhý pokus dotlačil míč do třebíčské branky. Domácí mohli vyrovnat v 56. min., kdy se za obránce hostí dostal Dogui, tváří v tvář ale Šustra nepřekonal. Vyrovnat se Třebíči podařilo v 61. min., kdy Klusák z přímého volného kopu trefil zadní tyč Šustrovy branky a odtud skončil míč v kroměřížské síti. Výhru domácích měl na kopačce Dočekla, ale v 82. min. nedokázal v gólové šanci překonat Šustra.