V dalším přípravném utkání na umělé trávě v Třebíči porazil HFK Třebíč čtvrtý tým divizní tabulky SK Bystřici n. Pern. 2 : 1, když se ve druhém poločase prosadili střelecky R. Novotný a Dobrovolný.

Sestava HFK Třebíč:
Kruba – M. Chalupa (46. Rybníček), Komínek, Havránek, P. Chalupa (46. Kovář) – Ošmera (46. Šmíd), Podzemský, Chlup, Dobrovolný – Florián (46. R. Novotný), P. Malý.

Branky: 57. R. Novotný, 75. Dobrovolný – 65. Sklenář.

V prvním poločase si obě mužstva vytvořila po jedné brankové příležitosti, domácí Florián ani hostující Prášil se ale střelecky neprosadili. Ve druhém poločase se domácí ujali vedení 1:0 v 57. min., když se nadvakrát střelecky prosadil R. Novotný. Hosté vyrovnali v 65. min., když se po rychlém protiútoku dostali do přečíslení a Sklenář pohodlně skóroval. Domácí strhli vítězství na svoji stranu v 75. min. po dalekonosné střele Dobrovolného, který byla tečována jedním z bystřických obránců.

Trenér Libor Zelníček (HFK Třebíč):
„Zápas proběhl hladce. Opět jsme si vyzkoušeli výkonnost mladších hráčů, i když se už zapojili i ti zkušenější. Pokračujeme v hledání ideální sestavy. Znovu se prosadil Novotný, který se jeví velmi dobře,“

Trenér Karel Fencl (SK Bystřice n. Pern.):
„Na to, že jsme hráli první utkání, nebylo to špatné. Hráli jsme organizovaně a dobře kombinovali. Škoda jen, že jsme neproměnili šance. Byli jsme Třebíči vyrovnaným soupeřem. Utkání by více slušela remíza, ale za chyby se platí.“

LG6Z5090

LG6Z5106