Třebíč prohrála i ve druhém přípravnému utkání, tentokrát s divizní Vrchovinou. Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, když domácí během celého utkání nedokázali využít řadu gólových příležitostí.

Branky: 13. Šmída Michal, 43. Poul,

Sestava Třebíč:
Procházka – Bence (46. Šmíd), Komínek, Mašek (58. Pecka), Karásek – Bagnon – Tsuchiya, Heřmánek, Novák (58. Staněk), Peručica (46. Hronek) – Vidovič (46. Doležal).

Do utkání domácí trenér Sobota nominoval opět  pět dorostenců (Bence, Pecka, Novák, Hronek, Doležal), do utkání nastoupil Vidovič, který je tu na zkoušce z Bosny, do přípravy se rovněž zapojil Peručica ze Srbska, který v Třebíči působil na podzim.

Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, když obě branky vsítili po zdařilých brejkových akcích. Navíc v samém závěru prvního poločasu nastřelili břevno. Brankové příležitosti si vytvářeli i domácí, ale zejména Vidovič, který šel dvakrát sám na hostujícího brankáře, ani jednou neuspěl.

Hned v samém úvodu druhého poločasu šel sám na hostující branku střídající mladík Doležal, své sólo ale zakončil střelou do noh vyběhnuvšího brankáře. V 63. min. hostující brankář Šmída rovněž vychytal Heřmánka po jeho individuální sólové akci. V dalších gólových šancích neuspěli Tsuchiya a opět ani Doležal.