Vítěznou branku utkání vstřelil již v 11. min. Komínek hlavou po rohovém kopu Dobrovolného. Mladící z Opavy tak vyšli bodově naprázdno i v Třebíči.

Branka: 11. Komínek.

Sestava Třebíč:
Kotnour – M. Chalupa, Komínek, Havránek, Š. Svoboda – Ošmera (68. Benda), Chlup, Podzemský, Dobrovolný – Štourač (31. Válek, 76. P. Chalupa), Dočekal.

Sestava Opava:
Godula – Maléř, M. Zagol, Hoza, Hrabina – Němec, Macíček (56. Pavlíček), Galvas (82. P. Zagol), Lavrovič – Uvíra, Továrek (36. Gebauer).

Rozhodčí: Mrázek – Vostřejž, Polák.
Delegát: Lenfeld.
ŽK: 3 (62. Ošmera, 83. Dočekal, 89. Komínek) – 2 (6. Němec, 58. M. Zagol).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 120.

Domácí se ujali vedení již v 11. min., kdy nejprve Dočekalovu střelu na přední tyč výborným zákrokem Godula vyrazil na roh. Z následného rohového kopu Dobrovolného nejvýše před brankou hostí vyskočil Komínek a hlavou otevřel skóre utkání. Domácí měli v prvním poločase územní převahu, gólově se však již neprosadili.
Ve druhém poločase v 53. min. po centru Dobrovolného z levé strany před opavskou branku nedokázal nikdo z domácích útočníků usměrnit míč za záda brankáře hostí. Z následného rohového kopu Komínkovu hlavičku, která měla opět gólové parametry, tentokrát dobře postavený Godula vyrazil. Z následného protiútoku hostí musel Kotnour likvidovat nadvakrát dalekonosnou přízemní střelu Galvase. V 74. min. hosté zahrávali sérii rohových kopů, i zde ale vyšly naprázdno.