HFK TŘEBÍČ – TJ SAPELI POLNÁ 3 : 1 (1 : 0)

Do utkání vstoupili lépe hosté a hned v úvodní akci trefil Mezera tyč. Ten samý hráč pak pálil o chvilku později jen těsně vedle šibenice Dubovy branky. Tyč chytala za Koubka i na druhé straně v 17. minutě, ale čtyři minuty později se už HFK radoval. Po rychlém brejku střelou na zadaní tyč Ošmera otevřel skóre utkání. Oba týmy pak měly několik dobrých šancí, ale branky padaly až po změně stran. Po hodině hry hosté vyrovnali dalekonosnou střelou Bambuly pod břevno. Domácí ale dotáhli toto utkání do vítězného konce, když v 70. min. byl na hranici velkého vápna faulován Durda. Benceho přízemní střelu z přímého volného kopu stačil Koubek pouze nohami vyrazit před sebe a Durda pohotově poslal Třebíč opět do vedení. Výsledek utkání na 3 : 1 pečetil Maleta krásně umístěnou střelou ke vzdálenější tyči.

Branky: 21. Ošmera, 71. Durda, 83. Maleta – 60. Bambula.

Rozhodčí: Stehlík, ŽK: 1 : 2. Diváci: 80.