Třebíč v posledním domácím utkání v letošním roce porazila na silně podmáčeném terénu Vyškov 2 : 0. Střelecky se prosadili Dočekal a Chlup.

Branky: 13. Dočekal, 66. Chlup.

Sestava Třebíč:
Kotnour – Š. Svoboda, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Ošmera, Chlup, Podzemský, Dobrovolný (88. Rybníček) – Dočekal (85. Florián), P. Svoboda (76. P. Malý).

Sestava Vyškov:
Kollár – Studený, Hodinář (46. Čtvrtníček), Žoček, Kucharčuk (64. Němeček) – Holub, Jeřábek, Lahodný, Urbančok (73. Koláček) – F. Novotný, M. Lička.

Rozhodčí: Mrázek – Vostrejž, Polák.
Delegát: Kundelius.
ŽK: 0 – 2 (47. Urbančok, 80. Studený).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 175.

Na silně podmáčeném terénu se domácí Třebíč ujala vedení 1 : 0 již ve 13. min., kdy u rohového praporku byl faulován P. Svoboda a po centru Dobrovolného na zadní tyč Dočekal hlavou do protisměru vyškovského brankáře otevřel skóre utkání.

Mnohem více vzruchu přenesl až druhý poločas. Aktivní hosté si dokázali vytvořit střelecké příležitosti, ale chyběla jim patřičná přesnost. Na druhé straně domácí zahrozili v 54. min., kdy Podzemský vyslal na zteč hostující branky Ošmeru, ten z úhlu přízemní střelou ale Kollára nepřekonal. Hosté se dostali do náznaku šance v 57. min., kdy domácí obrana nechala na zadní tyči volného Čtvrtníčka, ten se ale nedokázal střelecky prosadit. Hosté měli největší šanci zápasu v 63. min.,   kdy se ale Holub tváří v tvář Kotnoura nedokázal prosadit. Domácí rozhodli o výsledku utkání v 66. min., kdy Dobrovolný svým centrem na zadní tyč našel nabíhajícího Chlupa, který hlavou překonal Kollára a stanovil tak konečné skóre utkání na 2 : 0.