Třebíč odehrála s Vítkovicemi velice dobré utkání, ve kterém remízovala 2 : 2. Vítkovice hrály od 74. min. bez vyloučeného Kováře. Domácí tuto přesilovku dokázali přetavit ve vyrovnávací branku v 87. min., kdy nařízenou penaltu, za ruku Coufala, proměnil Komínek.

Branky: 69. Fall, 87. Komínek (PK) – 36. a 69. Kovařík.

Sestava Třebíč:
Matiášek – Bagnon, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, P. Chalupa (76. Dočekal), Chlup, Fall, Kelbler (88. Kostelecký) – Dogui.

Sestava Vítkovice:
Ognyanov – Cverna, Coufal, Dvořák – Bystrý (80. Lukáš), Kovář, Hruzík, Mišinský (88. Wojnar), Taraba – Musiol, Kovařík.

Rozhodčí: Hrůza – Nejezchleb, Hlubinka.
Delegát: Poklop.
ŽK: 3 (14. Dogui, 63. Ošmera, 64. Chlup) – 3 (16. a 74. Kovář, 87. Kovařík).
ČK: 0 – 1 (74. Kovář).
Diváků: 100.

Třebíč začala s Vítkovicemi dobře a již v 5. min. Fallovu střelu vykopával Coufal z brankové čáry. Na druhé straně v 25. min. měla střela Musiola na zadní tyč gólové parametry, skončila však těsně mimo. Vítkovice se ujaly vedení v 36. min., kdy se ve velkém vápně prosadil Musiol a jeho centr před domácí branku uklidil za záda Matiáška Kovařík. Domácí vyrovnali ve druhém poločase v 69. min., kdy Fallův polocentr, polostřela, skončil za zadní tyčí v hostující brance. Radost z vyrovnávací branky měla jepičí život, neboť ihned z protiútoku, po nedorozumění domácí obrany s vlastním brankářem, pohodlně poslal hosty do vedení opět Kovařík. Třebíč si následně vytvořila územní převahu, hlavičky Komínka, P. Chalupy ani Havránka ale gólově nekončily. Třebíč vyrovnala v 87. min. z penalty, kterou proměnil Komínek za ruku vítkovického Coufala.