V třebíčském dresu se představil další nový hráč David Klusák, který spolu s brankářem Pavlem Soukupem přicházejí do HFK Třebíč na půlroční hostování z FC Vysočiny Jihlava. Vedoucí celek divize tentokrát Třebíč jasně přehrála a svoji herní převahu vyjádřila i gólově.

Branky: 13. a 17. Tsuchiya, 39. Dobrovolný, 45. a 47. Asamoha, 74. Shoki – 85. Tsuruta.

Sestava Třebíč:
Soukup – P. Chalupa, Komínek, Havránek, Klusák – Ošmera, Dobrovolný, Tsubasa, Motyčka – Asamoha – Tsuchiya. Střídali: Shoki, Benda, Bagnon.

Sestava  Stará Říše:
Břinek (46. Neuman) – Dvořák, Kadlec (46. Pokorný), Príborský, Cipruš – Suzuki, Tichánek (46. Kratochvíl), Heide, Brnický (46. Rygl) – Vácha (46. Göth), Tsuruta.

Utkání hrané na umělém trávníku HFK nabídlo atraktivní fotbal, který měli ve své režii domácí. Nejdříve Pavel Chalupa naservíroval gólovou přihrávku Tsuchiyovi. Japonský útočník během úvodní dvacetiminutovky skóroval ještě jednou, když jej vybídl pro změnu Dobrovolný. Ten sám zvýšil, když zužitkoval Motyčkovu přihrávku. Další šance Třebíče zůstaly nevyužity, ale těsně před pauzou zvýšil na 4:0 Asamoha. Jak první poločas pro domácí skončil, tak druhý začal a znovu se prosadil Asamoha. Tempo pak opadlo a skóre se měnilo už jen dvakrát. Benda oslovil kolmicí střídajícího Shokiho. Hosté se v závěru dočkali čestného úspěchu, který zaznamenal Tsuruta.