V dalším přípravném utkání se Třebíč utkala na umělé trávě v Třebíči s FSC Starou Říší. Ani v tomto utkání nad dalším účastníkem divizní soutěže Třebíč nedokázala uspět a prohrála vysoko 1 : 5. Třebíč se soupeřem držela krok pouze první poločas, který skončil smírně 1 : 1. Hosté se ujali vedení 0 : 1 již ve 2. min. Vackem, který tváří v tvář obešel i domácího gólmana  a skóroval do prázdné branky. Třebíč dokázala v 16. min. vyrovnat na 1 : 1, když R. Bence dokázal využít nedorozumění hostující obrany s jejich brankářem. Ve druhém poločase chyby domácí obrany dokázali hosté náležitě využít a čtyřmi brankami rozhodli o svém vysokém vítězství 1 : 5. Nic na tom nezměnila ani dalekonosná střela domácího Floriána za stavu 1 : 3, která skočila na břevně hostující branky.

Branky: 16. R. Bence – 2., 58., 73. a 82. Vacek, 55. Heide.

Duba – Suchna, Brabenec, Karásek, Pecka – Florián, Lorenc – Kovář, R. Bence, Kostelecký – Durda (střídali\ Maleta, Hrbáček, J. Uličný).