V dalším přípravném utkání hostila Třebíč na domácí umělé trávě divizní Pelhřimov, který porazila 4 : 2. V třebíčském dresu nastoupil navrátivší se útočník z Pobřeží Slonoviny Dogui, který se prosadil i střelecky proměněnou penaltou.

Banky: Dočekal, Kishita, P. Chalupa, Dogui (PK) – Vacek, vlastní.

Sestava Třebíč:
Soukup (46. Macháček) – Bagnon, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Ošmera, Klusák, Dobrovolný, Kelbler, Kishita – Dočkal. Střídali: Benda, Novotný, Dogui.

Sestava Pelhřimov:
Matiášek (46. Čermák) – Chadim, Čížek, Vacek, Homolka – Kmoch, Naniáš, Pouhl, Jeřábek – Mazač, Bartoň. Střídali: Duchan, Zelelnka, Machač.

Utkání hrané na umělém trávníku HFK příliš fotbalové krásy nepobralo. Třebíč si do druhé půle přinesla těsný náskok, který navýšila, ale pak si její obrana usměrnila do vlastní sítě Bartoňův centr. Výsledku dal z penalty konečnou podobu navrátivší se útočník z Pobřeží Slonoviny Dogui. „Zápas nic moc. Minule se nám to povedlo se Starou Říší a byli jsme namlsaní. Nyní se musíme vrátit na zem a dál hledat optimální sestavu, protože začátek sezony se blíží,“ má jasno asistent třebíčského trenéra Miloslav Loucký. „Kluci nepodali špatný výkon a také si vytvořili šance, ale rozhodlo, že soupeř je proměnil. Až na to můžeme být spokojení,“ hodnotí pelhřimovský kouč Martin Moravec.