V dohrávaném 16. kole Moravskoslezské divize, sk. D, ve kterém Třebíč hostila na domácím hřišti FC Žďas Žďár n. Sáz., utrpěla debakl 1 : 8. Hosté rozhodli o svém hladkém a vysokém vítězství již v prvním poločase, kdy v rozmezí 17. a 22. min. dokázali vstřelit hned tři branky. Domácí totálně propadli v obranné fázi a na nepříznivý vývoj utkání nedokázali nijak reagovat.

Branky: 63. Doležal – 17., 48., 71., 81. a 86. Vopršal, 19. Sodomka, 22. Nedvěd, 66. Henzl.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Florián, Suchna, Pecka, R. Bence – Renát – Doležal, Novák, Beránek, Macek (81. V. Bence) – Krula.

Sestava Žďár n. Sáz.:
Kondrád – Komínek, Peňáz, Štursa, Fiala – Vitásek – Janů (58. Henzl), Sodomka (68. Růžička), Nedvěd, Trojánek (46. Švoma) – Vopršal.

Rozhodčí: Hanák. ŽK: 3 – 0. Diváků: 70.

Oba týmy zpočátku zkoušely štěstí na mokrém terénu přízemními střelami. Ovšem skóre se měnilo po rohu, kdy poslal hosty do vedení Vopršal. Netrvalo dlouho a centr zleva zužitkoval střelou z první Sodomka. Za další dvě minuty poslal přímý kop přes zeď kapitán Nedvěd a Žďár vedl už o tři góly. Tím nápor favorita opadl a osmělovat se začali i domácí, ale jejich útočné výpady postrádaly finální nahrávku.
Třebíč tak hrozila jen ze standardních situací. HFK začal smolně i druhý poločas, když míč vypadl Rychetskému a z dorážky zvýšil Vopršal. Hostitelé se dostali ke slovu po více než hodině hry, kdy stál na konci pohledné kombinace Doležal a tváří v tvář připravil Kondráda o čisté konto. Jenže zanedlouho po akci Vopršala se balon dostal ke střídajícímu Henzlovi a ten vrátil hostům čtyřgólové vedení. V 71. minutě pak zkompletoval hattrick Vopršal. Převahu a jednoznačné vítězství Žďáru pak zvýraznil dalšími dvěma góly Vopršal.